לא מצאתם את התשובה שחיפשתם? אתם מוזמנים ליצור קשר 054-7869126

לא בהכרח. טיפול נפשי שונה מאדם לאדם, ועל כן, לא ניתן להגדיר את שלבי הטיפול מתחילתו ועד סופו. לעתים יספיקו מספר פגישות בודדות ופעמים אחרות הטיפול יהיה ממושך יותר.
הסיבות בשלן בוחרים המטופלים בטיפול נפשי הן רבות ומגוונות. על פי רוב הקו המנחה בין כלל המטופלים, הוא פגיעה בתפקוד היום יומי, לצד הקושי להתמודד עם אותן הסיבות אשר גורמות לאותה פגיעה. אם אתם סובלים מדיכאון מתמשך שמקורו ידוע או שלא, אם אתם סובלים מחוסר ביטחון, בעיות בתפקוד המיני, חרדות, תקשורת לקויה, או אם חוויתם אירוע טראומתי שמלווה אתכם עד היום, נכון לשקול טיפול נפשי, כך תצליחו להימנע מתפיסת החיים באופן שלילי, מעיוות ומחוסר תקווה.
כל עוד תגדירו מטרה בתחילת הטיפול, תוכלו לקבל אינדיקציה במהלכו ובסיומו. כל עוד הושגה המטרה, הרי שהטיפול הצליח. שאלו עצמכם לפני הטיפול - היכן תרצו לראות עצמכם בעוד מספר חודשים עד שנה, מה הייתם רוצים לשנות בחייכם, שאינכם מצליחים לשנות ללא טיפול ובחנו את ההתקדמות תוך כדי הטיפול. טיפול נפשי אינו יכול להבטיח השגת מטרות תוך פרק זמן קצוב, אך הדרך המשותפת עם המטפל, בהחלט תסמן התקדמות בתהליך אותו אתם עוברים. הדרך היחידה בה ניתן להצליח בטיפול נפשי, היא לשתף פעולה עם המטפל ובאופן מלא.
ישנן שיטות רבות ומגוונות, הנהוגות בתחום וכל מטפל מתמחה בשיטות שונות. בבואכם לגשת לטיפול, החשוב מכל הוא לתת הזדמנות לטיפול ולהיפתח כמה שיותר, (גם אם הטיפול נתפס בתחילה כ"מוזר"). חשוב לזכור - המטפל/הפסיכולוג, הוא בוגר לימודים שנמשכו כ- 9 שנים, במהלכן הוא רכש כלים ויכולת להתאים עבור כל מטופל את שיטת הטיפול המתאימה לו באופן אישי.
טיפול פרטני, טיפול דינמי, CBT, EMDR, טיפול זוגי וטיפול בסקייפ
דיכאון. פוסט טראומה. התמכרויות. חרדה. הפרעות אישיות. OCD. הדרכת הורים. קשיים במיניות. קשיים במיומנויות לימודים. הפרעות אכילה. קשיים בזוגיות. גירושים. יחסי הורים וילדים.
אנגלית ועברית
בהחלט. הטיפולים בקליניקה מותאמים לילדים, בני נוער, מתבגרים ומבוגרים גם יחד.

אביבה יהלומי פסיכותרפיסטית | MSW

אביבה יהלומי, פסיכותרפיסטית בחיפה ובקריות עוסקת בתחום הפסיכותרפיה כ- 20 שנה. בעלת התמחות מיוחדת בהתמכרויות ובהתנהגויות מסכנות בגיל ההתבגרות. במסגרת התמחותה מעניקה יהלומי טיפול לילדים, בני נוער, מתבגרים ומבוגרים בשפה עברית ואנגלית. בין ההתמחויות מתמחה אביבה בדיכאון והפרעות מצב רוח, בחרדה, התנהגות כפייתית, פוביות (פחדים), הפרעות התנהגות בקרב ילדים, הפרעות אכילה, קשיים חברתיים, קשיים בזוגיות, התמכרויות, משברים (גירושים אסונות טבע, הטרדות מיניות ועוד), פוסט טראומה, קשיים במיניות ויחסי הורים ילדים.